Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 69 25 936,966,883 25 936,966,883 914,192,924

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Blerje Kėpucė pėr Akademinė e Sigurisė 1,510,400 Njoftuar Fituesi Blerina Sadiku 1,510,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Sigurim i detyrueshėm i mjeteve motorike TPL 2,123,892 Njoftuar Fituesi ANSIG 2,123,540.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Sigurim kasko i mjeteve motorrike 332,010 Njoftuar Fituesi ANSIG 332,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sigurim jete dhe shėndeti pėr komisionerėt e komisionit tė pavarur tė kualifikimit 4,600,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi SIGAL UNIQA Group AUSTRIA & SICRED & SIGAL LIFE UNIQA Group AUSTRIA 4,392,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kėpucė pėr uniformėn verore pėr Policinė e Shtetit 16,668,000 Njoftuar Fituesi DONIANNA 19 300 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Sigurim kasko i mjeteve motorrike 13,795,331 Njoftuar Fituesi ANSIG 13787845.21
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Sigurim i detyrueshėm i mjeteve motorrike TPL 72,075,595 Njoftuar Fituesi ANSIG 72,029,990.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 744,358,551 Njoftuar Fituesi KPL sh.p.k. 743834734.19
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Pėr Shėrbimin Gatim dhe Shpėrndarja e Ushqimit (Katering) nė pavionet e Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, Tiranė.” 9,871,216 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 9831742.2
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr shtimin e 42 pikave shtesė tė shėrbimit tė gjendjes civile pranė materniteteve dhe shtimin e kapaciteteve tė Rrjetit tė komunikimit online tė shėrbimit tė gjendjes civile 29,989,242 Njoftuar Fituesi ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS 29,898,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje automjet fuoristradė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 4,441,667 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 3,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Blerje autoveture me kalueshmėri tė lartė SUV pėr Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit”. 3,000,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,700,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje automjeti pėr Agjencinė Kombėtare tė Turizmit” . 9,999,999 Njoftuar Fituesi MEKTRIN MOTORS 9,999,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. “Blerje automjeti SUV pėr Qendrėn Kombėtare tė Biznesit” . 2,500,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,490,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI. “ Blerje automjeti 8 + 1 pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Qeveritare”. 2,659,166 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,650,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII. Blerje automjeti pėr transport materialesh + personash (i vogel) 4+1 vende pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Qeveritare” . 1,958,333 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” . 2,612,601 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX “Blerje automjet per transport materialesh+personash (i vogel) 4+1 vende (Kombi) pėr SHĒBA” . 2,000,000 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,995,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim mirėmbajtje ndėrtimore e ndėrtesės sė Ministrisė sė Mbrojtjes. 1,250,000 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 899,110.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 1: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjeteDiesel(Gazoil). 1,418,340 Lidhur Kontrata KASTRATI 16.4 % Marzh fitimi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Furnizim me lendė djegėse pėr automjeteBenzine pa plumb”. 279,829 Lidhur Kontrata KASTRATI 17.4% Marzh fitimi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 8 Drejtoria e Pėrgjithshme e Rezervave Materiale te Shtetit(Ministria e Mbrojtjes). 1,250,000 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 899,110.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjet pėr SHISH” 3,739,379 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 3,520,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data