Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nuk u gjetėn tė dhėna pėr tu vizualizuar

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 69 26 1,464,110,147 - - -

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin Ushtarak nr. 4030 (DMR) Kukės 8,658,257 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Repartin Special Renea 36,018,910 Anuluar Procedura NIKA 31,705,276.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Repartin Ushtarak Nr.4030 (DMR) Kukes 8,979,183 Anuluar Procedura NIKA 8,000,092.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje Tonera Pėr Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit 5,113,520 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: " Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore nė Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Materiale Kancelarie me bazė letre 30,748,385 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje automjeti pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit 1,187,500 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Shkodėr 838,292 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut 4,510,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale pėr shėrbimin Veterinar 4,166,666 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje materialesh tė buta dhe veshmbathje" 7,828,698 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Blerje pajisje laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Metrologjisė. 1,121,055 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje kėpucė pėr uniformėn e Policisė sė Shtetit” pėr vitet 2018, 2019, 2020. 290,155,500 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje uniforma pėr Policinė e Shtetit dhe aksesorė qė e plotėsojnė” 908,973,900 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”. 4,535,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Bruksel-Tirane. Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė” 9,599,858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8,249,019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė Durrės” 1,999,910 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Shkodėr” 26,874,541 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” 69,859,848 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” 2,612,915 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje skaner bagazh, urė metal dhe detektor pėr Kolegjin e Posaēėm tė Apelimit” 7,810,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 15,147,183 Anuluar Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data