Open Procurement Albania

Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane
Nr. Reference REF-03555-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Ftese per Oferte Tirane - Zagreb-Tirane.pdf

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data