Open Procurement Albania

Sigurim kasko i mjeteve motorrike

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Objekti i Tenderit Sigurim kasko i mjeteve motorrike
Nr. Reference REF-08701-02-17-2019
Vlera / Fondi Limit 13 795 331,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANSIG
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13 787 845,21
  Data e shpalljes sė fituesit 09-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftim kontrate-SISTEM.docx
  DST siguracione.doc
  njoftim fituesi.docx
  DST siguracione.doc
  shtojca nr 1.docx
  Njoftim per OE.docx

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data