Open Procurement Albania

Blerje tonerash

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje tonerash.

Fondi limit i marreveshjes kuader eshte 105,761,303 leke.

Nr. Reference REF-77608-07-03-2018
Vlera / Fondi Limit 1 599 756,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK
ALBAMEDIA SHPK
ERISONY COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 105 579 917,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Kohėzgjatja e kontratės ose afati kohor pėr ekzekutimin: Brenda 45 ditėve nga lidhja e kontratės me pėrjashtim tė autoriteteve tė mėposhtme pėr tė cilat afati kohor pėr ekzekutimin do tė jetė si mė poshtė:

  - Pėr ShtėpinėBotuese tė Teksteve Mėsimore, brenda 10 ditėve nga lidhja e kontratės;
  - Pėr Ministrinė e Kulturės, brenda 5 ditėve nga lidhjen e kontratės;
  - Pėr Spitalin Rajonal Durrės 30% e sasisė brenda 7 ditėve nga lidhja e kontratės dhe 70% e sasisė do tė jetė brenda datės 31.12.2018;
  - Komanda e Doktrines dhe Stėrvitjes,brenda 5 ditėve nga lidhjen e kontratės;
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. ALBAMEDIA shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2. ERISONY COMPANY shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr kualifikim sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-77608-07-03-2018

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data