Open Procurement Albania

Loti I. Materiale Kancelarie me bazė letre

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I. Materiale Kancelarie me bazė letre.

Nr. Reference REF-13559-03-13-2019
Vlera / Fondi Limit 30 748 385,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Jo me pak 10 (dhjetė) ditė nga lidhja e kontratės/kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr:
  Per Lotin I "Materiale Kancelarie me bazė letre"

  1. Agjencia e Trajtimit tė Pronave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,739,803 (njė milion e shtatėqind e tridhjetė e nėntė mijė e tetėqind e tre) Lekė pa TVSH.
  2. Ministria e Drejtėsisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 4,987,964 (katėr milion e nėntėqind e tetėdhjetė e shtatė mijė e nėntėqind e gjashtėdhjetė e katėr) Lekė pa TVSH.
  3. Garda e Republikės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 927,803 (nėntėqind e njėzet e shtatė mijė e tetėqind e tre) Lekė pa TVSH.
  4. Ministria e Mbrojtjes, fondit limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,147,345 (dy milion e njėqind e dyzet e shtatė mijė e treqind e dyzet e pesė) Lekė pa TVSH.
  5. Drejtoria e Pėrgjithshme e Tatimeve, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,999,997 (njė milion e nėntėqind e nėntėdhjetė e nėntė mijė e nėntėqind e nėntėdhjetė e shtatė) Lekė pa TVSH.
  6. Drejtoria e Pėrgjithshme e Shėrbimit tė Provės, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,156,187 (njė milion e njėqind e pesėdhjetė e gjashtė mijė e njėqind e tetėdhjetė e shtatė) Lekė pa TVSH.
  7. Drejtoria e Pėrgjithshme e Doganave, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1,032,910 (njė milion e tridhjetė e dy mijė e nėntėqind e dhjetė) Lekė pa TVSH.
  8. Ministria e Financave dhe Ekonomisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 3,072,016 (tre milion e shtatėdhjetė e dy mijė e gjashtėmbėdhjetė) Lekė pa TVSH.
  9. Drejtoria e Pėrgjithshme e Pėrmbarimit Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 883,566 (tetėqind e tetėdhjetė e tre mijė e pesėqind e gjashtėdhjetė e gjashtė) Lekė pa TVSH.
  10. Komanda e Doktrinės dhe Stėrvitjes, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,344,271 (dy milion e treqind e dyzet e katėr e dyqind e shtatėdhjetė e njė) Lekė pa TVSH.
  11. Qėndra Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” Tiranė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 530,418 (pesėqind e tridhjetė mijė e katėrqind e tetėmbėdhjetė) Lekė pa TVSH. 12. Agjencia pėr Zhvillim Bujqėsor dhe Rural, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1151257 (njė milion e njėqind e pesėdhjetė e njė mijė e dyqind e pesėdhjetė e shtatė) Lekė pa TVSH.
  13. Drejtoria e Pėrgjithshme e Policis sė Shtetit, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,065,248 (dy milion e gjashtėdhjetė e pesė mijė e dyqind e dyzet e tetė) Lekė pa TVSH.
  14. Ministria e Shėndetesisė dhe Mbrojtjes Sociale, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 672,574 (gjashtėqind e shtatėdhjetė e dy mijė e pesėqind e shtatėdhjetė e katėr) Lekė pa TVSH.
  15. Qėndra e Botimeve Zyrtare, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 41,208 (dyzet e njė mijė e dyqind e tetė) Lekė pa TVSH.
  16. Ministria e Brendshme, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 2,170,892 (dy milion e njėqind e shtatėdhjetė mijė e tetėqind e nėntėdhjetė e dy) Lekė pa TVSH.
  17. Kryeministria, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 765830 (shtatėqind e gjashtėdhjetė e pesė mijė e tetėqind e dhjetė) Lekė pa TVSH.
  18. Shėrbimi Informativ i Shtetit, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 502760 (pesėqind e dy mijė e shtatėqind e gjashtėdhjetė) Lekė pa TVSH.
  19. Agjencia e Ofrimit tė Shėrbimeve Publike tė Integruara (ADISA), fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 600849 (gjashtėqind mijė e tetėqind e dyzet e nėntė) Lekė pa TVSH.
  20. Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 576673 (pesėqind e shtatėdhjetė e gjashtė mijė e gjashtėqind e shtatėdhjetė e tre) Lekė pa TVSH.
  21. Ministria e Infrastrukturės dhe Energjisė, fondi limit nė bazė tė marrėveshjes kuadėr 1378834 (njė milion e treqind e shtatėdhjetė e tetė mijė e tetėqind e tridhjetė e katėr) Lekė pa TVSH.

  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-13559-03-13-2019
  Njoftim kontrate.doc
  Dokumentet e Tenderit - Kancelari.doc

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data