Open Procurement Albania

Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė"
Nr. Reference REF-87792-09-28-2018
Vlera / Fondi Limit 4 069 505,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues DAJTI PARK 2007 SHPK
NELSA SHPK
ALAR FOOD & SERVICE SHPK
SORI-AL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 931 391,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 517 669,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Nga data 15.10.2018 deri mė datė 31.12.2018.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa. U paraqit ankese nga “SORI AL” dhe mori pėrgjigje nė datė 17.12.2018 me shkresėn nr.1307..
  Nuk ka pasur skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim fituesi.docx
  Sqarim.docx
  Dokumentat e Tenderit.doc
  2.formular nenshkrimi kontrate Dajti Park 2007.doc
  Sqarim.docx
  Dokumentat e Tenderit.doc
  Vendim KPP

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data