Open Procurement Albania

Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh për Agjencinë Kombëtare të Planifikimit të Territorit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Agjencia Kombetare e Planifikimit te Territorit
Objekti i Tenderit Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh për Agjencinë Kombëtare të Planifikimit të Territorit
Nr. Reference REF-14135-03-18-2019
Vlera / Fondi Limit 9 821 075,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 11-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues ALBDESIGN PSP SHPK
Adel CO SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
RAMA - GRAF SHPK
Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 821 074,96
  Data e shpalljes se fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati i lëvrimit te mallit do te jete nga momenti i nënshkrimit te kontratës/kontratave, sipas kërkesës se Autoritetit Kontraktorë, brenda afatit 2 - (dy) vjeçar te lidhjes se kontratës Marrëveshje Kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanë marrë përgjigje nga Organi Qendror Blerës në datë 27.03.2019.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhëm:

  1. “ADEL CO” shpk :
  • Nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e kerkuar ne DT. Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-14135-03-18-2019
  njoftim kontrate -sistem.docx
  DST Botime per Agjencine e Planifikimit te territorit.doc
  njoftim fituesi- sistem.docx
  Shtojca Nr.1.docx
  DST Botime per Agjencine e Planifikimit te territorit.doc

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data