Open Procurement Albania

Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Agjencinė Kombėtare tė Planifikimit tė Territorit

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Agjencia Kombetare e Planifikimit te Territorit
Objekti i Tenderit Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Agjencinė Kombėtare tė Planifikimit tė Territorit
Nr. Reference REF-14135-03-18-2019
Vlera / Fondi Limit 9 821 075,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ALBDESIGN PSP SHPK
Adel CO SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
RAMA - GRAF SHPK
Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 821 074,96
  Data e shpalljes sė fituesit 09-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati i lėvrimit te mallit do te jete nga momenti i nėnshkrimit te kontratės/kontratave, sipas kėrkesės se Autoritetit Kontraktorė, brenda afatit 2 - (dy) vjeēar te lidhjes se kontratės Marrėveshje Kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanė marrė pėrgjigje nga Organi Qendror Blerės nė datė 27.03.2019.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. “ADEL CO” shpk :
  • Nuk ka paraqitur asnje nga dokumentet e kerkuar ne DT. Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-14135-03-18-2019
  njoftim kontrate -sistem.docx
  DST Botime per Agjencine e Planifikimit te territorit.doc
  njoftim fituesi- sistem.docx
  Shtojca Nr.1.docx
  DST Botime per Agjencine e Planifikimit te territorit.doc

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data