Open Procurement Albania

Shėrbim mirėmbajtje pėr Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje pėr Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan
Nr. Reference REF-81806-08-02-2018
Vlera / Fondi Limit 5 498 177,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 27-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues FLONJA SHPK
DELIA IMPEX SHPK
ERGI SHPK
MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 211 650,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:
  1- “ERGI” SHPK :
  Arsyet e s kualifikimit:
  - “Ofertuesi nuk plotėson pikėn 3.2/2 tė kritereve te veēanta pėr kualifikim pėrkatėsisht “kapaciteti ekonomik dhe financiar” operatori ekonomik nuk ka paraqitur bilancin e 2017-tės si dhe nuk plotėson pikėn 3.3/3 tė “kapacitetit teknik” pasi ska paraqitur librezėn e muratorit, nuk vėrteton kualifikimin me eksperiencė tė njė specialist pėr punime druri ose duralumini si dhe mungon njė punėtor druri ose duralumini (ofertuesi ka paraqitur tė njėjtin punėtor Albert Paja edhe pėr specialist pėr punime druri, edhe pėr specialist pėr punime duralumini, ndėrkohė qe kėrkohet minimum njė punėtor pėr secilin nga degėt)”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data