Open Procurement Albania

Loti II. "Materiale Kancelarie tė tjera zyre"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti II. "Materiale Kancelarie tė tjera zyre".

Jane identifikuar si operator ekonomik i suksesshėm:
• Operatori ekonomik “INTERLOGISTIC” SHPK, me nr. NIPT K21605003M me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 9,211.6 lekė (pa TVSH).
• Operatori ekonomik “MARKETING & DISTRIBUTION” SHPK, me nr. NIPT J72124001N me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 9,251.6 lekė (pa TVSH) .
• Operatori ekonomik “INFOSOFT OFFICE” SHPK, me nr. NIPT J62426002Q me ofertė ekonomike (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi), 23,367.11 lekė (pa TVSH) .
Nr. Reference REF-21357-05-09-2019
Vlera / Fondi Limit 1 427 265,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues OFFICE CENTER SHPK
INFOSOFT OFFICE SHPK
INTERLOGISTIC SHPK
IT GJERGJI KOMPJUTER SHPK
MARKETING & DISTRIBUTION SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 28-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Jo me pak se 10 (dhjetė) ditė nga lidhja e kontratės/kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. “O F F I C E CENTER” SHPK:
  a. Ofertuesi skualifikohet pasi nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 6 tė kritereve tė veēanta pėr kualifikim tė dokumenteve tė tenderit, pasi nuk ka arriti tė paraqesė ditėn e hapjes sė procedurės asnjė nga mostrat e kėrkuara nė DT.
  b. Ofertuesi skualifikohet pasi nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 1, germa “d” tė kritereve tė veēanta pėr kualifikim tė dokumenteve tė tenderit, duke mos arritur tė vėrtetojė se ka shlyer tė gjitha detyrimet e maturuara tė energjisė elektrike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-21357-05-09-2019
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data