Open Procurement Albania

Loti II. Blerje bango laboratorike, kapa laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Doganave
Objekti i Tenderit Loti II. Blerje bango laboratorike, kapa laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave.
Nr. Reference REF-82673-08-10-2018
Vlera / Fondi Limit 6 611 867,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-08-2018 
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues FEDOS SHPK
TRINITY TRADE COMPANY SHPK
KRIJON SHPK
BOLT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 900 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Operatori ekonomik “BOLT” shpk:

  Ofertuesi nuk plotėson kapacitetin ligjor profesional dhe kapacitetin teknik, tė pėrcaktuara nė seksionet 2.1, dhe 2.3 pikat 2, 4 dhe 6, tė kritereve te vecanta pėr kualifikim tė DT, sepse nuk ka paraqitur asnjė dokument pėr tė provuar plotėsimin e tyre.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data