Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letër"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Instituti i Statistikave (INSTAT)
Objekti i Tenderit Kjo kontratë me palë Institutin i Statistikave (INSTAT) dhe me operatorin ekonomik Interlogistic SHPK , me Objekt: Loti III "Blerje letër" e lidhur në datë 18-09-2018 , është bërë në bazë të Marrëveshjes Kuadër nr. REF: 40819-01-17-2018.
Nr. Reference REF-40819-01-17-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 12-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues INFOSOFT OFFICE
Interlogistik
Marketing &Distribution
PCStore
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INTERLOGISTIC
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 111 440,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 133 728,00
  Data e lidhjes se kontrates 18-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. “PC STORE” SHPK:
  • Nuk plotëson pikën 2 të pikës 2.2 (Kapaciteti ekonomik dhe financiar) pasi mungon vërtetim i xhiros vjetore për vitin 2017.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data