Open Procurement Albania

Loti V. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti V. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial”
Nr. Reference REF-31703-07-26-2019
Vlera / Fondi Limit 120 749 523,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 (dy) vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr: Organi Qendror Blerės, Agjencia e Blerjeve tė Pėrqendruara nė emėr dhe pėr llogari tė autoriteteve kontraktore si mė poshtė:
  Pėr Lotin V. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial”, me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite;

  1. Qendra Spitalore Universitare "Nene Tereza" me fond tė marrėveshjes kuadėr 96,098,723 (nėntėdhjetė e gjashtė milion e nėntėdhjetė e tetė mijė e e shtatėqind e njėzet e tre) Lekė pa TVSH;
  2. Spitali Rajonal Shkoder me fond tė marrėveshjes kuadėr 10,830,000 (dhjetė milion e tetėqind e tridhjetė mijė) Lekė pa TVSH;
  3. Spitali Fier me fond tė marrėveshjes kuadėr 13,820,800 (trembėdhjetė milion e tetėqind e njėzet mijė e tetėqind) Lekė pa TVSH.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-31703-07-26-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data