Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie me baze letre per Garden e Republikes

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Garda e Republikes
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie me baze letre per Garden e Republikes.
Janė identifikuar si operatorė ekonomikė tė suksesshėm:

-Operatori ekonomik: “INTERLOGISTIC” SHPK me NIPT K21605003M, me vlere tė ofertuar (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi): 4,477.2 lekė (pa TVSH) .
-Operatori ekonomik: “RAMA-GRAF” SHPK me NIPT K42701205E, me vlere tė ofertuar (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi): 5,180 lekė (pa TVSH).
- Operatori ekonomik: “INFOSSOFT OFFICE” SHPK me NIPT J62426002Q, me vlere tė ofertuar (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi): 5,999.98 lekė (pa TVSH).
Nr. Reference REF-32682-08-05-2019
Vlera / Fondi Limit 1 333 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 16-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues INFOSSOFT OFFICE
INTERLOGISTIC
IT GJERGJI KOMPJUTER
RAMA-GRAF
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Jo me pak se 10 (dhjetė) ditė nga lidhja e kontratės/ kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. Arsyet e skualifikimit pėr “IT GJERGJI KOMPJUTER” SHPK:
  • Ofertuesi skualifikohet pasi nuk pėrmbush kriterin e pėrcaktuar nė pikėn 3 tė kritereve tė veēanta pėr kualifikim tė dokumenteve tė tenderit, pasi nuk arriti tė paraqesė ditėn e hapjes sė procedurės asnjė nga mostrat e kėrkuara nė DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-32682-08-05-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data