Open Procurement Albania

Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta, per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta, per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza
Nr. Reference REF-46164-12-13-2019
Vlera / Fondi Limit 5 774 844,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-12-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 26-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues KAJMAKU
KORSEL
PASTRIME SILVIO
SORI-AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KAJMAKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 006 625,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. Arsyet e skualifikimit për “SORI-AL” shpk :
  Operatori ekonomik ofertues nuk paraqiti asnjë nga dokumentat e kërkuara në DT. Ofertuesi ekonomik nuk ka paraqitur ofertë ekonomike sipas shtojcës 1 të kritereve të veçanta të DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data