Open Procurement Albania

“Shërbim gatimi dhe shpërndarje e ushqimit për të dënuarit në Institucionin e Veçantë Shëndetësor të Burgosurve”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit “Shërbim gatimi dhe shpërndarje e ushqimit për të dënuarit në Institucionin e Veçantë Shëndetësor të Burgosurve”
Nr. Reference REF-56402-04-18-2020
Vlera / Fondi Limit 67 542 450,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-04-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor brenda marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  NjKN Sherbimi Gjeologjik.docx
  DST Automjete 2018.doc
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data