Open Procurement Albania

Loti 4 "Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi për Repartet Ushtarake nr. 1001, 1002, 1003, 1004 dhe 1020 (Forcat Tokësore)

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti 4 "Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi për Repartet Ushtarake nr. 1001, 1002, 1003, 1004 dhe 1020 (Forcat Tokësore)
Nr. Reference REF-58417-05-18-2020
Vlera / Fondi Limit 133 026 786,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Hotel Comfort
KPL
SINANI TRADING
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KPL sh.p.k.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 121 390 743,96
  Data e shpalljes se fituesit 14-08-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoriteteve kontraktore, sipas marrëveshjes kuadër, për secilin lot.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  1. Arsyeja e skualifikimit të operatorit ekonomik “Hotel Comfort” SHPK:
  - Operatori ekonomik nuk ka paraqitur asnjë prej dokumenteve të kërkuara në DT.

  2. Arsyeja e skualifikimit të operatorit ekonomik “SINANI TRADING” SHPK
  - Operatori ekonomik nuk ka paraqitur ofertë ekonomike si dhe asnjë prej dokumenteve të kërkuara në DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KPL sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KPL sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KPL sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KPL sh.p.k. viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Tender Documents

  SHTOJCË NR. 1, DATË 17.06.2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data