Open Procurement Albania

Loti I "Blerje goma për automjete”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I "Blerje goma për automjete”
Nr. Reference REF-75114-10-13-2020
Vlera / Fondi Limit 62 458 286,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, sipas marrëveshjes kuadër, për secilin lot.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore të cilat do të lidhin marrëveshjen kuadër:

  1. Drejtoria e Përgjithshme Doganave, fondi limit në bazë të marrëveshjes kuadër: 4,124,043 Lekë (pa TVSH).
  2. Komanda Mbështetëse, fondi limit në bazë të marrëveshjes kuadër: 52,530,889 Lekë (pa TVSH).
  3. Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, fondi limit në bazë të marrëveshjes kuadër: 2,494,112 Lekë (pa TVSH)
  4. Drejtoria Vendore e Policisë Kukës, fondi limit në bazë të marrëveshjes kuadër: 1,980,888 Lekë (pa TVSH).
  5. Drejtoria Vendore e Policisë Berat, fondi limit në bazë të marrëveshjes kuadër: 1,328,358 Lekë (pa TVSH).
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-75114-10-13-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data