Open Procurement Albania

Blerje orendi dhe pajisje për mobilim zyra për 9 (nëntë) autoritete kontraktore

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje orendi dhe pajisje për mobilim zyra për 9 (nëntë) autoritete kontraktore
Nr. Reference REF-85915-02-04-2021
Vlera / Fondi Limit 50 230 487,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 05-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore të cilat do të lidhin marrëveshjen kuadër:

  1. Ministria e Turizmit dhe Mjedisit,
  2. Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat,
  3. Drejtoria e përgjithshme e Rezervave Materiale të Shtetit
  4. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit,
  5. Arkivi Shtetëror i Sistemit Gjyqësor
  6. Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile
  7. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit
  8. Arkvi Qendror Teknik i Ndërtimit
  9. Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, dhe Aparatet në Varësi
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-85915-02-04-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data