Open Procurement Albania

Loti XI “Blerje SUV pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore”

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Inspektorati Shteteror i Punes dhe Sherbimeve Shoqerore Tirane
Objekti i Tenderit Loti XI “Blerje SUV pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore”
Nr. Reference REF-55984-03-15-2018
Vlera / Fondi Limit 4 666 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues HYUNDAI AUTO ALBANIA
PORSCHE ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYUNDAI AUTO ALBANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 600 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  2- “PORSCHE ALBANIA” SHPK :
  • Nuk ka paraqitur asnjė prej dokumentave tė kėrkuara nė DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  njoftimi i kontrates se nenshkruar Loti XI.docx
  Shtojce.docx
  DST - automjete.doc
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data