Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtorisė sė Rajonit Qendror Tirane

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Qendror Tirane
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Qendror Tirane
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtorisė sė Rajonit Qendror Tirane
Nr. Reference REF-88414-10-03-2018
Vlera / Fondi Limit 6 143 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar nė Ligjin Nr. 9643, datė 20.11.2006 “Pėr Prokurimin Publik” i ndryshuar, neni 24, pika 1,gėrma dh , me Vendim Nr.5/2019 , datė 08.01.2019, tė Komisionit tė Prokurimit Publik ėshtė vendosur anulimi i procedurės .
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.40 - Dt.08-10-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.03 - Dt.21-01-2019
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data