Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 GTS SHPK 31 251,064,573 31 251,064,573 205,422,666

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Furnizim – vendosje panele te shkembimit automatik te oksigjenit dhe protoksidit te azotit 935160 Lidhur Kontrata GTS SHPK 935134
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje oksigjeni (gazte) per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1150000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 794880
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4. Riparim-mirėmbajte sisteme ajri tė vakumuar. komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni; rampa oksigjeni dhe linjat e paisjet pėrkatėse, tė QSUT-sė 3750147 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 3748547
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje oksigjen per nevoja mjekesore 4938208 Njoftuar Fituesi GTS SHPK 4936780.4
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 13 Oxygen 45727027 Njoftuar Fituesi GTS SHPK
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Oksigjen mjekesor 2468880 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 2468800
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oxygen Njoftuar Fituesi GTS SHPK 896560
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 2 - Furnizim Vendosje Aparat Oksimetrie. 597600 Lidhur Kontrata GTS SHPK 592800
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 1 - Furnizim vendosje Panele Dopio Oksigjeni 799980 Lidhur Kontrata GTS SHPK 798000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja oksigjen i gaztė 1300000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1083083.33333333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Rikonstruksioni i rrjetit tė oksigjenit nė maternitet 5556014 Lidhur Kontrata GTS SHPK 5445063
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Riparim mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar, komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, linjat dhe pajisjet pėrkatėse 3274862 Lidhur Kontrata GTS SHPK 3273982
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Oksigjen mjekėsor i gaztė 919440 Lidhur Kontrata GTS SHPK 919200
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oksigjeni tė Gaztė 499200 Lidhur Kontrata GTS SHPK 416000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016 ndarė nė lote: Loti 4 - Riparim-mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni; rampa oksigjeni, protoksid azoti dhe linjat e paisjet pėrkatėse tė QSUT-sė 475231 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 475230.833333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje oksigjen mjekėsor tė lėngshėm pėr nevoja spitalore 1-337g/1L (15°C dhe 1 bar) 16923859 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 16923858.66
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje oksigjen 3033434 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 3033434
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje oksigjeni i gaztė 839975 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 839975.085
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Oksigjeni - vėnė nė dispozicion nga FONDI 200000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 166592
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje oksigjen mjekėsor 1366580 Lidhur Kontrata GTS SHPK 1366575
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 4 - Riparim – mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe pajisjet pėrkatėse 2377950 Lidhur Kontrata GTS SHPK 2377046
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 7326920 Lidhur Kontrata GTS SHPK 7326919.44166667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 9040980 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 9040985
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 12437800 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 12437830
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 15167200 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 15167170
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje oksigjeni mjekėsor i lėngshėm, pėr nevojat spitalore 84620000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 84620044
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje oksigjen mjekėsor i lėngshėm 21421400 Rishpallje me Lidhje Kontrate GTS SHPK 21421450.16
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen gaz mjekėsor" 54600 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 54600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike, Loti 4- "Riparim- mirėmbajtje sisteme ajri tė vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe paisjet pėrkatėse 538442 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 538442
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen" 2865200 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 2865200


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.