Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Meni SHPK 9 31,893,204 9 31,893,204 27,198,729

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės PUNIME HIDROIZOLIM TARRACE PER GODINEN E KIRURGJISE NE SPITALIN RAJONAL DURRES 8,679,321 Lidhur Kontrata Meni SHPK 5034331
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) 3,516,150 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 3039500
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi Mirėmbajtjes sė Objekteve Ndėrtimore nė SUT, Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė pėriudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i kontratės 5,829,264 Lidhur Kontrata Meni SHPK 5453586
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimin e Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private nė SUT pėr nevoja emergjente 7,019,435 Lidhur Kontrata Meni SHPK 7019435.4
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate "Pėr Kryerjen e Shėrbimit tė Mirėmbajtjes sė Objekteve nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017" 437,938 Lidhur Kontrata +Shtesė Meni SHPK 364948.333333333
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore 1,852,591 Lidhur Kontrata Meni SHPK 1824743
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr kryerjen e shėrbimit tė mirėmbajtjes sė Objekteve nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2018 647,400 Lidhur Kontrata +Shtesė Meni SHPK 647400
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore 3,333,320 Lidhur Kontrata Meni SHPK 3237000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerja e shėrbimit tė mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore nė Spitalin Universitar tė Traumės 577,785 Lidhur Kontrata Meni SHPK 577785
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.