Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė XHENGO SHPK 2 2,834,929 2 2,834,929 2,657,489

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Mirėmbajtje e objekteve fizike, impianistikės dhe pajisjeve, e ndarė me lote pėr Spitalin Korēė. Loti 1 - Mirėmbajtje ndėrtimore e objekteve tė Spitalit Korēė 1,114,694 Njoftuar Fituesi XHENGO SHPK 968434
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Mirėmbajtje e objekteve fizike, impianistikės dhe pajisjeve, e ndarė me lote pėr Spitalin Korēė. Loti 1 - Mirėmbajtje nė sistemin e ventilimit, kondicionimit dhe ashensorėt, Spitali Korēė 1,720,235 Njoftuar Fituesi XHENGO SHPK 1689055
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >