Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Shkodėr AUTOELITE SHPK 2 1,456,010 2 1,456,010 1,381,010

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh pėr vitin 2016 1,250,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate AUTOELITE SHPK 1175000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh 206,010 Lidhur Kontrata +Shtesė AUTOELITE SHPK 206010
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >