Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė ELNADO SHPK 5 6,195,292 5 6,195,292 6,183,226

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Ruajtja e objekteve ndėrtimore tė shėrbimit spitalor dhe tė personelit mjekėsor me roje private nga subjekte private deri nė fund tė vitit 2017 (pėr 280 ditė) 2,357,881 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2353400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve dhe i sigurisė fizike nga subjekte private 2,640,410 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2635382
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe tė sigurisė fizike me subjekte private tė objekteve tė Shėrbimit spitalor Sarandė 468,000 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 468000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i ruajtjes me roje tė objekteve nga subjekte private (roje private) 201,925 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 199368.333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje e shėrbimit tė rojeve tė objekteve nga subjekte private 527,076 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 527075.833333333
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >