Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 FA & BI SHPK 30 65,517,903 30 65,517,903 64,981,285

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Briket Pellet) 3950993 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3492309
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 7989912 Rishpallje me Lidhje Kontrate FA & BI SHPK 7973868
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan BLERJE LENDE DJEGESE PER NGROHJE(Briket Pellet) 1842750 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1842750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 2754000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2748000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 1706250 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1706250
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat pėr ngrohje tė Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan, Sasia: 45 000 kg pellet 2236500 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 2236500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 707594 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 707594.4
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontate: Blerje briket pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2022876 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 2018814.16666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Spitalit Psikiatrik dr-"Sadik Dinēi" Elbasan dhe Qendrat ne Varesi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2443104 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2438208
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Qendrės spitalore Elbasan 4550228 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 4550228
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 3545680 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3537972
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 1381232 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1378464.16666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Shėrbim pėr ngrohje me Pellet 197376 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 197375.833333333
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pellet) 1128855 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1128855
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr ngrohje, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2522944 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2517888.33333333
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevoja ekstreme 2257710 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2257710
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje briket pellet 688500 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 688500
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djėgėse pėr ngrohje (Briket Pellet) 500819 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 500818.333333333
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 686624 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 686624.166666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim pėr ngrohje (Pellet) 987500 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 986880
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje ( Briket Pellet ) 2509600 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2504092
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 3440000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3433120
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 1544930 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1541540
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, briket pellet 3450000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3442500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 3450000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3442500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje" 216960 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 216960
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje Briket Pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2880000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2880000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 2717990 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2717988
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 855400 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 855400
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje 351576 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 351576
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.