Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 RESULI SHPK 9 5,307,568 9 5,307,568 3,640,902

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė ngrohje (Gazoil) 186200 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 186200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec 1666666 Lidhur Kontrata RESULI SHPK Marzh fitimi 25 %
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse tė lėngėt (solar) 550000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 550000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Lot 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 766667 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 766666.666666667
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat e Spitalit Rajonal Fier 480000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 480000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (NAFTE), pėr DSHS Pogradec 500000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 500000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse solar 240000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 240000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Furnizim me karburante nė emėr dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, ministrive dhe institucioneve tė varėsisė 139930 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 139930
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Solar 778105 Lidhur Kontrata RESULI SHPK 778105
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.