Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 PHARMA PLUS 20 4,761,202 20 4,761,202 4,697,767

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Malėsi e Madhe Spitali Malėsi e Madhe Blerje ilaēe mjeksore 1248000 Njoftuar Fituesi PHARMA PLUS 1199640
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Cefazoline 50131 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 50000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ceftriaxone 572930 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 570000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ciprofloxacine 128909 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 126000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Acetylsalicylicacid. 572 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 550
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Calcium chloride 42683 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 42600
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Heparine sodium 671617 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 669000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Mannitol 834982 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 832500
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Hyoscine butylbromide 51291 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 51170
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Calcium gluconate 137909 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 137700
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Metoclopramid 77346 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 77000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Ranitidine 81432 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 81000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Adrenaline 30646 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 30000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Furosemide 125448 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 124875
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Hydrochlorothiazide 894 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 875
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Spironolactone 1890 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 1875
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Metamizolesodium 111348 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 111000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Tramadol 2656 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 2650
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Aminophylline 10639 Lidhur Kontrata PHARMA PLUS 10620
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Materiale Mjekimi 579879 Njoftuar Fituesi PHARMA PLUS 578712
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.