Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
101 578 12800 24,108,589,884 10,628 18,292,634,348 15,822,009,201

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti IV Ushqime Koloniale 898,444 Rishpallje me Njoftim Fituesi Shabani 2002 SHPK 894700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 3 Blerje Mish 1,343,096 Rishpallje me Njoftim Fituesi Shabani 2002 SHPK 1340300
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2 Blerje Bulmet" 2,133,581 Rishpallje me Njoftim Fituesi Shabani 2002 SHPK 2116700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1 Blerje Buke 620,875 Rishpallje me Njoftim Fituesi Shabani 2002 SHPK 602580
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti V Fruta Perime 1,003,985 Rishpallje me Njoftim Fituesi Shabani 2002 SHPK 999588
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Kite dhe Reagentė pėr Laboratorėt Kimiko-fizik dhe Bakteriologjik . 2,066,667 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbimi i ruajtjes me roje private 3,382,895 Njoftuar Fituesi POLSAIZ SHPK 3278429.94
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE RADIOLOGJIE PER SPITALIN RAJONAL DURRES 1,511,500 Njoftuar Fituesi SAER MEDICAL SHPK 1244150
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier BLERJE PROTOKSID AZOTI 916,500 Njoftuar Fituesi VITAL Z & D SHPK 916500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Materiale mjekesore per ndėrhyrjen e Kataraktit 37,640,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 Materiale te pėrshtatshme per aparatin Alcon Infinity ose ekuivalent 9,600,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2 Mish vici 2,040,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1 Buke 784,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5 Ushqime kolonjale 1,439,260 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3 Bylmet 1,453,040 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4 Fruta perime 483,700 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 2: Mirembajtje riparim dy ashensoret (MK me nje OE, ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj) 500,000 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 1:Mirembajtje sistemi i kondicionimit (MK me nje OE, ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara) 1,516,611 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi Mirėmbajtjes sė Objekteve Ndėrtimore nė SUT, Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė pėriudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i kontratės 5,829,264 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 5453586
Qendra Shėndetėsore Bulqizė Qendra Shėndetėsore Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė 3,062,401 Njoftuar Fituesi RES-03 SHPK 2915970.4
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 2: Blerje reagenta 238,500 Rishpallje me Njoftim Fituesi Genius SHPK 238500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 1:Blerje Materiale konsumi, reagente kimike 645,800 Rishpallje me Njoftim Fituesi EUROMED SHPK 567000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Mirembajtje ndertimore 2,000,000 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 1201660
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filma per skaner 480,000 Njoftuar Fituesi SAER MEDICAL SHPK 480000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filma & solucione per Radiologjin 436,667 Njoftuar Fituesi ALBAPHOTO SHPK 414560
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Aparatura Mjeksore per sherbimin e Fizioterapise 4,388,000 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Sherbimi i mirembajtjes se objekteve ndertimore,impianistikes etj 1,000,000 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE PROTOKSID AZOTI PER SPITALIN RAJONAL DURRES 2,678,295 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė MM1 - Blerje materiale konsumi me bazė tekstil dhe konsumable tė pėrgjithshme, sisteme infuzioni - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) . 194,282,802 Njoftuar Fituesi MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 17202.3
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti VI - Kite dhe Reagentė per aparatin Elektrolitmeter Easy Lyte PLUS 116,684 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 116600