Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Shėndetėsore Pogradec 4 10 522,920 10 522,920 522,920

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr kaldajėn pėr nevojat e Q.SH. Pogradec 105160 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 105160
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Fotokopjime dhe printime 18080 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIVERTA KAJACKA SHPK 18080
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Mirėmbajtje Impjanistike 20000 Lidhur Kontrata +Shtesė ARTING SHPK 20000
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me roje private 131800 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 131800
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore 15925 Lidhur Kontrata +Shtesė ARTING SHPK 15925
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% e vlerės fillestare nė kontratėn "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė sė objektit me roje private" pėr Qendrėn Shėndetėsore Pogradec 101650 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 101650
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% e vleres fillestare nė kontratėn "lėndė djegėse pėr ngrohje" pėr Qendrėn Shėndetėsore Pogradec 81600 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 81600
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: "Gaz pėr ngrohje" 14100 Lidhur Kontrata +Shtesė ARTING SHPK 14100
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore" 25005 Lidhur Kontrata +Shtesė ARTING SHPK 25005
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: "Printime dhe fotokopjime" 9600 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIVERTA KAJACKA SHPK 9600
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.