Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 72 1697 4,021,326,458 1,259 3,121,366,313 3,039,111,813

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Imazherisė (filma dhe solucione) 1,443,700 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna pėr hemodializėn nė QSUT (barna pėr dializėn peritoneale) 50,225,500 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Filtra, Linja. Age Hemodialize 31,678,400 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 Set solucioni dhe aksesorė pėr dializė tė vazhdueshme 1,134,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Hospal 13,858,400 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius 6,526,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė 32,011,000 Lidhur Kontrata Montal SHPK 32010000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Servisi i automjeteve tė QSUT-sė pėr vitin 2018 1,476,977 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore pėr QSUT pėr vitin 2018 3,819,990 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 16 Sistemi nervor Phenytoin sodium 50 mg/ml Flakon/ Ampule 263,169 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 263000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 18 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Epoetine 30.000UI Shiringe e para pergatitur 2,549,538 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 2485770
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 19 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Glucose 5% - 500 ml Flakon/ Ampule 2,078,018 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2077920
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon/ Ampule 17,016,030 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 17010000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Iloprost 20 mcg/1ml Flakon/Ampule 0 Njoftuar Fituesi INTERMED SHPK 539400
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Prednisolone 25 mg/2ml Flakon/Ampule 4,455,000 Lidhur Kontrata Alfarmakos SHPK 4455000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 29 Barna dermatologjike Betamethasone 0,1% - 15 g Tubet 39,744 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 39100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 30 Barna dermatologjike Neomycine sulphate + Bacitracin 30 gram Tubet 205,632 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 204000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 31 Barna dermatologjike Povidone Iodine 10%- 1000 ml Flakon/Ampule 604,800 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 496000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 32 Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Dexamethasone 4 mg/1 ml Flakon/Ampule. 594,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 589600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 43 Sistemi muskolo-skeletik Ketoprofen 160 mg/2ml Flakon/Ampule. 151,719 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 151200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5. OSMOZA Riparim Mirėmbajtje e Sistemeve tė zbutjes sė ujit osmozės pėr analizat laboratorike, spitalore nė QSUT 1,474,890 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4. Riparim-mirėmbajte sisteme ajri tė vakumuar. komprimuar dhe linjat pėrkatėse; tanker oksigjeni; rampa oksigjeni dhe linjat e paisjet pėrkatėse, tė QSUT-sė 3,750,147 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3. Riparim Mirėmbajtje e Sistemeve tė Ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja, sistemeve tė ngrohjes-ftohjes me chillera, tė stacionit qėndror tė pompave dhe sistemeve tė furnizimit me ujė tė pijshėm, tė elektrompomave, nė godinat e shėrbimeve spita 19,943,547 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2. Riparim-mirėmbajtje e sistemit te furinizimit me energji elektrike, motogjeneratoreve, sistemit te oreve, fonise dhe sistemit te detektim-sinjalizimit te zjarrit ne QSUT per vitin 2018 4,166,264 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1. Riparim-mirėmbajtje e ashensorėve nė QSUT, pėr vitin 2018 8,413,807 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Cefuroxime 1500 mg Flakon/ Ampuleme 851,546 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 751160
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Filgrastim 300mcg/0.5ml Shiringe e para pergatitur 928,867 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 890600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Bortezomib 3,5 mg Flakon/Ampule 14,098,031 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 8249040
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Goserelin acetate 10.8 mg Shiringe e para pergatitur 1,920,748 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 1664550
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Tocilizumab 80mg/4ml Flakon/Ampule 317,489 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 316500