Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan 22 44 441,664,695 44 441,664,695 433,921,331

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr. Sadik Dinēi, Elbasan 1,090,904 Rishpallje me Lidhje Kontrate Farma Net Albania 1087637
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Spitalit Psikiatrik dr-"Sadik Dinēi" Elbasan dhe Qendrat ne Varesi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,443,104 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2438208
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje ndėrtesash tė Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan dhe Qendrave nė varesi, "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 4,999,953 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 3141846
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,497,406 Njoftuar Fituesi BAHITI-G SHPK 2308290
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi "Jeta" Cerrik dhe "Drita" Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare) 125,442,508 Lidhur Kontrata Devis SHPK 125099848
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje e ndėrtesave tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 11,376,800 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 7325280
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit 2,625,390 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2313714
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi (Katering)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 249,296,992 Rishpallje me Lidhje Kontrate FOOD CATERING - HELIOS GASTRONOMI - Olta Sharra 249099300
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 4,808,640 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 4434126
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje, Briket Pellet, pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 3,440,000 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 3433120
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 855,400 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 855400
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje materiale pastrimi", pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 640,097 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 640097
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje Briket Pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,880,000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2880000
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave" 590,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Delia Impex SHPK 590250
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan- Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga fondet pėr Spitalin Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 127,854 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 127854
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan- Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga fondet pėr Spitalin Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,399,240 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 2399245
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 450552
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje perime, fruta dhe vezė pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,711,130 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1711133
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje mish viēi e nėnprodukte pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 2,398,790 Lidhur Kontrata Olta Sharra 2398792
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,660,440 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1659379
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje ushqime koloniale pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan" 1,179,610 Lidhur Kontrata Olta Sharra 1179609
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bukė gruri pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 925,600 Lidhur Kontrata Ardiana Sadiku 925600
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440833
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndėrtesat Mirėmbajtje 1,106,150 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 1320000
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440833
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440347
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet 849,565 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 831350
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bukė gruri pėr plotėsimin e nevojave tė spitalit psikiatrik Sadik Dinci 562,836 Lidhur Kontrata Ardiana Sadiku 556511.6667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Perime, Fruta dhe vezė 986,128 Lidhur Kontrata Olta Sharra 984353.3333
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Ushqime Koloniale 710,142 Lidhur Kontrata DOGEL SHPK 702606.6667