Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Vlorė 26 73 289,641,223 68 273,803,524 270,579,564

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 9,077,519 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtjen e kaldajave, kondicionereve dhe chillerave 1,285,300 Lidhur Kontrata Jonian Zaimi 1,269,500.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj 32,299,978 Lidhur Kontrata STAR SECURITY &ServiceAULONA –POL 1 SHPK 32,296,631.23
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės pajisjeve te hotelerise 2,573,764 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2,268,650.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) Lidhur Kontrata STAR SECURITY Service 914,333.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Loti 2 Kite dhe reagente per laboratorin Hemokromin 166,800 Lidhur Kontrata Genius SHPK 166,720.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Loti 1 Kite dhe reagente per laboratorin Biokimik+Koagulim dhe mjete 758,300 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 753,900.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės pajisjeve te hotelerise 2,565,562 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i Mbetjeve Urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 987,278 Lidhur Kontrata DUKA SHPK 976,262.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) 2,713,788 Lidhur Kontrata STAR SECURITY Service 2,713,506.91
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) 914,428 Rishpallje me Lidhje Kontrate STAR SECURITY &ServiceAULONA –POL 1 SHPK 899,803.97
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Ofrimi i dy shėrbimeve - Shėrbimi i internetit dhe Shėrbimi i Televizionit pėr Spitalin Psikiatrik Shėrbimi i internetit pėr QKSHM 58,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NISATEL 58,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Evadim i Mbetjeve Urbane 194,120 Lidhur Kontrata +Shtesė DUKA SHPK 194,120.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private 161,208 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 161,208.33
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me rojeve private, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Ali Mihali Vlorė 9,882,726 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 8,987,407.11
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimin e ruajtjes me Roje Private (Emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,874,023.33
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtjen e kaldajave, kondicionerėve dhe chillerave pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,530,400 Lidhur Kontrata Jonian Zaimi 1,440,100.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimin e Rojeve Private (Emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,870,800.83
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorin i ndarė ne dy lote, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė. Loti 2 - Kite dhe reagente pėr laboratorin, pėr Hemokromin 339,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 339,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagentė pėr laboratorin. Loti 1 - Biokimik dhe Koagulim pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,809,190 Rishpallur Prokurimi
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė Spitalit me Roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,878,800.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės, pajisjeve tė hotelerisė pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 2,027,787 Lidhur Kontrata LAZAJ 2002 SHPK 1,791,640.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Medikamentesh pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,214,131 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1,198,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė Spitalit me roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorė 1,739,542 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,739,542.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbetjeve urbane 981,611 Njoftuar Fituesi DUKA SHPK 970,601.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje medikamente (emergjencė) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 762,511 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  762,511.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje materiale pastrimi dhe shėrbimi (emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 593,242 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 586,565.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje materiale pastrimi pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 269,332 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 269,331.67
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbeturinave spitalore tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 77,922 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 77,921.67
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Kite dhe reagente pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 292,600 Lidhur Kontrata Genius SHPK 292,600.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.