Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes sė anės ndėrtimore

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė anės ndėrtimore
Nr. Reference REF-15801-05-31-2017
Vlera / Fondi Limit 4 999 996,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 12-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues HYSI – 2F - MURATI SHPK - ANADA & ELIRA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J71916003L-J63423410S
 • ANADA & ELIRA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 374 265,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės