Open Procurement Albania

Blerje medikamente pėr Spitalin Rajonal Vlorė. Loti 3 - Blerje Dalteparine sodium

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr Spitalin Rajonal Vlorė. Loti 3 - Blerje Dalteparine sodium
Nr. Reference REF-15816-05-31-2017
Vlera / Fondi Limit 1 996 032,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 12-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MEGAPHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61814028F
 • MEGAPHARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 995 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 394 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.25 - Dt.27-06-2017