Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorin i ndarė ne dy lote, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė. Loti 2 - Kite dhe reagente pėr laboratorin, pėr Hemokromin

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorin i ndarė ne dy lote, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė. Loti 2 - Kite dhe reagente pėr laboratorin, pėr Hemokromin
Nr. Reference REF-16246-06-02-2017
Vlera / Fondi Limit 339,000
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Genius SHPK - KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K63121801C
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 339000
  Data e shpalljes sė fituesit 19-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 406800
  Data e lidhjes sė kontratės 25-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “KRIJON” sh.p.k me nr NIPT-i K 12023001 A
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Operatori ekonomik “Krijon” kishte mungese totale dokumentacioni, ka hedhur ne sistem vetem Q.K.B dhe, nje vertetim Sig. Shoq.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.07-08-2017