Open Procurement Albania

Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni. Loti 1 - filma rontgeni dhe solucioni

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni. Loti 1 - filma rontgeni dhe solucioni
Nr. Reference REF-16333-06-05-2017
Vlera / Fondi Limit 924,402
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 0
  Data e shpalljes sė fituesit 12-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni. Loti 2 - filma skaneri

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni. Loti 2 - filma skaneri
  Nr. Reference REF-16335-06-05-2017
  Vlera / Fondi Limit 75,598
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 0
  Data e shpalljes sė fituesit 14-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje filma skaneri, grafie dhe solucioni. Loti 1 - Filma rontgeni dhe solucione me vlere 924 402 leke pa tvsh; Loti 2 - Filma skaneri me vlere 75 598 leke pa tvsh
  Nr. Reference REF-16154-06-02-2017
  Vlera / Fondi Limit 1,000,000
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 05-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-06-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 12-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet mbeshtetur ne Ligjin 9643 dt.20.11.2006 "Per Prokurimin Publik" neni 24 pika 1.a:
  Autoriteti kontraktor anulon procedurėn e prokurimit vetėm:
  a) pėr arsye tė interesit publik, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.23 - Dt.12-06-2017