Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Mat

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Mat - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-16291-06-05-2017
Vlera / Fondi Limit 2 235 050,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 16-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės