Open Procurement Albania

Loti 3 - Sistemi muskolo-skeletik, Lidocaine Hydrochloride dhe Chlorhexidine Dihydrochloride, (2g dhe 0.05g)/100, Shiringe fisarmonike (accordion)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje barna – Antineoplastike dhe immunomodulatore, Sistemi muskolo-skeletik. Loti 3 - Sistemi muskolo-skeletik, Lidocaine Hydrochloride dhe Chlorhexidine Dihydrochloride, (2g dhe 0.05g)/100, Shiringe fisarmonike (accordion)
Nr. Reference REF-17125-06-08-2017
Vlera / Fondi Limit 147,369
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės