Open Procurement Albania

Blerje shtypshkrime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje shtypshkrime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-16869-06-07-2017
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Rama Graf SHPK - Shpetim Bekteshi - TIM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K42701205E
 • Rama Graf SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 820 890,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-10-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Operatori “Shpetim Bekteshi”.
  2. Operatori “Tim”
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Mungese dokumentacioni te theksuar sipas kritereve te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.10-07-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.