Open Procurement Albania

Loti 2 - Blerje barna tė sistemit Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Medikamente ndarė nė lote. Loti 2 - Blerje barna tė sistemit Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale
Nr. Reference REF-16690-06-06-2017
Vlera / Fondi Limit 211 975,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-10-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit tė tenderit ėshtė e bazuar ne V.K.M nr 473 dt 01.06.2017 pika 19 (Titullarėt e ministrive dhe/ose drejtuesit e institucioneve tė varėsisė ose personat e ngarkuar prej tyre marrin masa pėr tė iniciuar procedura tė reja prokurimi publik, koncesioni apo partneritet publik-privat, nga data e hyrjes nė fuqi tė kėtij vendimi deri nė pėrfundimin e fushatės zgjedhore, me pėrjashtim tė rastit tė procedurave urgjente dhe tė domosdoshme pėr funksionimin e institucionit, tė cilat vlerėsohen dhe miratohen rast pas rasti pėr tė gjitha institucionet e varėsisė nga ministri pėrgjegjės i fushės, pas miratimit paraprak nga Kryeministri
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.24 - Dt.19-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.