Open Procurement Albania

Shėrbim mirėmbajtje Ashensori

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje Ashensori - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-25817-09-07-201
Vlera / Fondi Limit 3 485 100,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues HYMERI KLEEMANN - Telo Taraj - Bylis Pharma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYMERI KLEEMANN
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 400 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 080 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.09-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.16-10-2017

  Mirėmbajtje ashensori

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtje ashensori - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-17333-06-09-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 485 100,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 10-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 7 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.36 - Dt.11-09-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.