Open Procurement Albania

Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė
Objekti i Tenderit B8 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė 11 lote. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml
Nr. Reference REF-68808-02-22-2017
Vlera / Fondi Limit 18,160
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues EDNA - FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
  • K01515004T
  • EDNA - FARMA SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18160
    Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2017
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 21792
    Data e lidhjes sė kontratės 27-04-2017
    Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
    Arsyeja e Anulimit
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
    Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
    Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017

    Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017

    Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
    Institucion Kontraktues
    Objekti i Tenderit B8 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė 11 lote. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml
    Nr. Reference REF-68808-02-22-2017
    Vlera / Fondi Limit 7,784,570
    Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
    Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
    Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
    Data e Njoftimit tė Tenderit 23-02-2017
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2017
    Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2017
    Nr. i Operatorėve Konkurues 1
    Operatorė Konkurues EDNA - FARMA SHPK
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • K01515004T
  • EDNA - FARMA SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7781650.8
    Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2017
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
    Arsyeja e Anulimit
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
    Specifikim Teknik
    Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
    Lidhja e Kontratės