Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė). Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit 2017/shpenzime
Nr. Reference REF-67480-02-13-2017
Vlera / Fondi Limit 6,574,813
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 09-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MONTAL SHPK & BIOMETRIC ALBANIA SHPK - Bylis Pharma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J62009007F-J61827062E
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6574812.5
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7889775
  Data e lidhjes sė kontratės 19-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017

  Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė)

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė). Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit 2017/shpenzime
  Nr. Reference REF-67480-02-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 198,618,000
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 09-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues MONTAL SHPK & BIOMETRIC ALBANIA SHPK - Bylis Pharma
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • J62009007F-J61827062E
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 191481691
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės