Open Procurement Albania

Loti 2 - Transport dhe asgjesim i medikamenteve dhe Kite-Reagent tė skaduar

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Transport dhe asgjesim i mbetjeve tė rrezikshme me 2 lote pėr Spitalin Rajonal Durrės - financuar me Fonde nga tė FSDKSH. Loti 2 - Transport dhe asgjesim i medikamenteve dhe Kite-Reagent tė skaduar
Nr. Reference REF-18204-06-20-2017
Vlera / Fondi Limit 50 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 03-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MEDI - TEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J71519004W
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 50 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 60 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.32 - Dt.14-08-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.14-08-2017