Open Procurement Albania

Loti 8 - Lanatoside C, 0.4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 19, Sistemi Nervor, Bupivacainė, 5mg/ml -20ml, Flakon/ Ampule; Loti 23, Sistemi Nervor, Lidocaine, 20 mg/ml-50 ml, Flakon/ Ampule; Loti 27, Sistemi Nervor, Neostigmine bromide, 0.5 mg/1 ml, Flakon/Ampulė; Loti 36, Sistemi Respirator, Promethazine, 50 mg/ 2 ml, Flakon/Ampulė. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit B7 - Blerje barna psikiatrie, sistemi kardiovaskular, sistemi muskolo - skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore, ndarė nė 36 lote. Loti 8 - Lanatoside C, 0.4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 19, Sistemi Nervor, Bupivacainė, 5mg/ml -20ml, Flakon/ Ampule; Loti 23, Sistemi Nervor, Lidocaine, 20 mg/ml-50 ml, Flakon/ Ampule; Loti 27, Sistemi Nervor, Neostigmine bromide, 0.5 mg/1 ml, Flakon/Ampulė; Loti 36, Sistemi Respirator, Promethazine, 50 mg/ 2 ml, Flakon/Ampulė. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017
Nr. Reference REF-68837-02-22-2017
Vlera / Fondi Limit 3 901 110,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Alfarmakos SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K52115005W
 • Alfarmakos SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 901 110,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 681 332,00
  Data e lidhjes sė kontratės 24-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017