Open Procurement Albania

Mirėmbajtje impianistike nė QSUT, pėr vitin 2017. Loti 3 - Riparim, mirėmbajtje e sistemeve tė ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja, sistemeve tė ngrohjes-ftohjes me chillera, tė stacionit qėndror tė pompave dhe sistemeve tė furnizimit me ujė tė pijshėm, tė impiantit tė zbutjes sė ujit – osmozės pėr analizat laboratorike, tė elektrompomave, nė godinat e shėrbimeve spitalore, nė QSUT

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje impianistike nė QSUT, pėr vitin 2017. Loti 3 - Riparim, mirėmbajtje e sistemeve tė ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja, sistemeve tė ngrohjes-ftohjes me chillera, tė stacionit qėndror tė pompave dhe sistemeve tė furnizimit me ujė tė pijshėm, tė impiantit tė zbutjes sė ujit – osmozės pėr analizat laboratorike, tė elektrompomave, nė godinat e shėrbimeve spitalore, nė QSUT
Nr. Reference REF-18486-06-23-2017
Vlera / Fondi Limit 10 779 494,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye se ofertat ekonomike tė paraqitura nuk pėrputhen me kriteret e percaktuara ne dokumentat e tenderit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.40 - Dt.09-10-2017