Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 839 742,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 31-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues N.S.S SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J68319509H
 • N.S.S SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 839 742,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 007 690,62
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.