Open Procurement Albania

Loti 5 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Clopidogrel 75 mg Tablete/Kapsule

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje barnash (sisteme tė ndryshme) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė, ndarė nė lote. Loti 5 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Clopidogrel 75 mg Tablete/Kapsule
Nr. Reference REF-15200-05-26-2017
Vlera / Fondi Limit 7,749
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 08-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Aldosch-Farma SHPK - INCOMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31503045V
 • Aldosch-Farma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6000
  Data e shpalljes sė fituesit 21-06-201
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7200
  Data e lidhjes sė kontratės 03-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.10-07-2017